Asistentka mistra výroby - TOP pracovní příležitost !

Do stabilní, dynamické a zavedené společnosti hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti.
  • Motivující finanční ohodnocení vyplácené v garantovaném termínu.
  • Systém talentmanagementu, který Vám umožní se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
  • Pravidelnou zpětnou vazbu od nadřízeného.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dotované firemní akce, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, společné páteční snídaně a mnoho dalších).

Náplň práce:

  • Účastnit se schůzek montáže a provádět zápis
  • Administrativní podpora vedení výroby, vést administrativu spojenou s vedením výroby
  • Spolupracovat na optimálním plánování výroby
  • Zajišťovat evidenci revizí a pravidelných kontrol strojního a nástrojového parku.

Požadujeme:

  • Praxe na administrativní pozici alespoň 5 let.
  • Znalost AJ mírně pokročilou.
  • Uživatelskou znalost balíčku MS Office (zejména Excel).
  • Řidičský průkaz B.

Pracoviště:

Liberecký kraj

Datum zadání:

12.5.2020