Asistent(ka) daňové kanceláře

Nabídka již není aktuální.

Informace o pracovním místě

Hledáte zajímavou a pestrou práci? Chcete získat praxi a být součástí týmu s daňovými poradci a specialisty? Přidejte se k nám!

Naše daňová kancelář je na trhu více jak 16 let a specializuje se na outsourcing účetních služeb. Pracujeme v příjemném prostředí v Brně na Lesné a v současné době hledáme mezi nás nové kolegy na pozici – ASISTENTKA DAŇOVÉ KANCELÁŘE.

NEPOŽADUJEME ŽÁDNOU PRAXI - stačí mít chuť do práce

Náplň práce:

• Vyřizování telefonických hovorů s klienty a úřady,
• Obsluha emailů
• Správa datových schránek,
• Příprava podkladů pro zálohy na daň, příprava podkladů pro silniční daň
• Vystavování faktur
• Zadávání platebních příkazů a stahování bankovních výpisů
• Zasílání upomínek
• Odesílání přiznání k DPH a dalších podání komunikace s úřady datovou
  schránkou
• Obsluha pošty, evidence příchozí pošty
• Objednávky materiálu a školení pro zaměstnance

Požadujeme

• SŠ/VŠ ekonomického zaměření;
• Velmi dobrá znalost PC (Word – základní korespondence, Excel – filtry,
   tabulky, součty);
• Výborné organizační schopnosti, schopnost řešit více úkolů najednou
• Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
• Optimismus a pracovní nasazení;

Nabízíme

• Šanci zúročit Vaše zkušenosti nabrané během studia;
• Velmi zajímavou a různorodou práci, která vás bude bavit;
• Pomoc zkušenějších kolegů a daňových poradců,
• Příjemné pracovní prostředí a vybavení, (žádný open space, ..)
• Možnost HOME OFFICE
• Benefity a odměňovací programy
• Stravenky, kafeterie systém

MZDA: 18 000Kč - 23 000Kč

V případě zájmu zašlete Váš životopis na uvedený e-mail.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Lesná)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Home office,

Zařazeno v oborech:

Administrativní práce
Asistent/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

14.12.2018