Asistent prodeje- motorkářské potřeby (Brno)

Nabídka již není aktuální.

Asistent prodeje – prodejna motorkářských potřeb

Toužíte po změně? Láká Vás perspektivní zaměstnání v dynamické společnosti? Nabízíme vám aktuální volné pracovní pozice ve společnosti zabývající se prodejem motocyklového příslušenství, motorkářských potřeb a náhradních dílů pro všechny typy motocyklů.

Aktuálně hledáme asistenta prodeje na prodejny v následujících lokalitách: Brno, Jihlava, Praha-Ořech, Zlín. (V odpovědi napište, o kterou lokalitu máte zájem.)

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Hlavní náplní práce bude komunikace se zákazníky prodejny
    • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej,
    • Poskytování potřebných informací ohledně všech našich produktů a služeb,
    • Hledání nejvhodnějších řešení při zajišťování potřeb zákazníků,
    • Péče o vzhled a chod pobočky, úprava zboží k prodeji

POŽADUJEME:

    • Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje jsou výhodou,
    • Nadšení pro věc a vstřícný přístup k zákazníkům,
    • Příjemné vystupování, zodpovědnost a spolehlivost,
    • Uživatelskou práci s PC

NABÍZÍME:

    • Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích,
    • Zaměstnanecké benefity, provize z tržeb pobočky, zaměstnanecká sleva na veškeré naše zboží,
    • Příležitost vzdělání v oboru, možnost seberealizace, osobní i profesionální růst,
    • Příjemné prostředí ve společnosti, která je lídrem na českém trhu motocyklového příslušenství,
    • Zázemí, perspektivu a bezva kolektiv

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 734 319 941, nebo pošlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pro-Temp spol. s r. o.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

18.9.2017