Nabídka již není aktuální

Klenotnictví Eppi hledá nového kolegu na pozici, která se bude týkat hlavně oblasti online marketingu, ale zároveň v sobě bude zahrnovat i nějaké úkoly spojené s administrací webu. Projektů, se kterými potřebujeme pomoct, je hodně. Hledáme proto někoho, kdo má zájem o práci alespoň na poloviční úvazek a mohl by nám věnovat 3-4 hodiny denně. Spolupráce by probíhala externě formou home office. Zároveň bychom rádi našli někoho pro dlouhodobou spolupráci

Hlavní pracovní náplní bude:

spolupracovat s naším marketingovým oddělením při implementování marketingových strategií (hlavně v rámci linkbuildingu a SEO) vyhledávat, vyhledávat a vyhledávat - nové marketingové příležitosti, různé webové stránky a jiné informace pracovat s tabulkami, vytvářet různé přehledy a seznamy, nahrávat data tam, kam bude potřeba pomáhat s údržbou naší webové stránky, aby všechny informace byly přesné a neustále aktuální zajišťovat e-mailovou komunikaci a domlouvat nové spolupráce (PR články, spolupráce s módními bloggery a Youtubery) Nová posila bude důležitou součástí našeho mladého týmu. Hledáme někoho, kdo mezi nás dobře zapadne a kdo nás dobře doplní nejenom svými schopnostmi, ale co je v malém týmu obzvlášť důležité - i svou osobností :)

Jaké jsou naše požadavky?

Nevyžadujeme žádné speciální znalosti nebo zkušenosti v oboru. Důležité je pro nás hlavně nadšení pro práci. Kromě toho hledáme někoho kdo: se vyzná v internetových vyhledávačích a je schopný rychle najít potřebné informace nemá problém s uploadováním, updejtováním a jinými rutinními úkoly má smysl pro detail, dokáže dělat věci naplno a pořádně a umí dotahovat úkoly do konce nebojí se kontaktovat někoho e-mailem a převzít zodpovědnost za část firemní komunikace je pečlivý a spolehlivý Ideální uchazeč by měl také ovládat anglický jazyk aspoň na mírně pokročilé úrovní.

Co nabízíme?

Flexibilní pracovní pozici. Díky práci z domova si budeš moct přizpůsobit pracovní dobu z velké části podle svých potřeb. Pouze občas bude potřeba, abys přišel do naší kanceláře, abychom Ti mohli vysvětlit nové věci. Zbytek komunikace ale bude probíhat online. Je pro nás důležité vzdělávání a sdílení znalostí. Rádi Tě naučíme nové věci, které bys mohl pro svou práci potřebovat. Zároveň očekáváme, že s námi zůstaneš dlouhodobě. Za to můžeme nabídnout možnost v rámci firmy růst a zapojovat se do nových oblastí a úkolů. Finanční podmínky dohodneme individuálně, už teď Ti ale můžeme zaručit, že půjde o pozici flexibilní, v přátelském a dynamickém prostředí mladých lidí. Pokud Tě naše nabídka zaujala pošli svůj životopis a do textu zprávy napiš, jaký je Tvůj nejoblíbenější film. Budeme se těšit! :)

informace

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek, Práce na dohodu, Práce na živnostenský list

Datum zadání:

5.1.2017
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */