Asistent/ka prodeje v obchodech na Pražském hradě, HPP/DPP

Pro našeho významného klienta, společnost provozující kamenné prodejny s uměleckými a upomínkovými předměty na Pražském hradě, hledáme spolehlivé, sympatické a komunikativní asistentky prodeje na hlavní pracovní úvazek, nebo brigádu na alespoň 8 směn v měsíci.

Náplň práce:

  • prodej uměleckých a upomínkových předmětů
  • komunikace se zákazníky, podávání informací návštěvníkům
  • obsluha pokladny
  • drobný úklid na prodejně

Pracovní doba:

  • směny podle domluvy v rámci otevírací doby obchůdků
  • otevírací doba prodejen na Pražském hradě je v letním období 9:00 - 17:00/18:00 hod., v zimním období pak 9:00 - 16:00/17:00

Brigáda:

  • směny si můžete domlouvat flexibilně podle Vašich časových možností (ideální pro studenty)
  • podmínkou je odpracovat nejméně 8 osmihodinových směn měsíčně, z toho alespoň jeden víkend
  • jedná se o dlouhodobou spolupráci (alespoň do konce roku)

Požadujeme:

  • spolehlivost, sympatické vystupování, aktivní přístup k práci
  • znalost ČJ a AJ na velmi dobré komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků vítáme
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • čistý výpis z rejstříku trestů (vyžaduje se po všech hradních zaměstnancích)
  • hmotnou odpovědnost za svěřené prostředky - nutný věk nad 18 let
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • práci v atraktivním historickém prostředí
  • možnost využít aktivně své jazykové znalosti
  • dohodu na směnách dle Vašich časových možností
  • práci v příjemném kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na míře zkušeností a předchozí praxi
  • bonusy dle tržeb obchodu
  • brigádníkům mzdu 160-170 Kč/hod.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 1

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

25000 - 28000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.6.2022