Asistent/ka prodeje v obchodě s mobilními telefony

Nabídka již není aktuální

HLEDÁME Asistent/ku prodeje pro pobočky obchodu s mobilními telefony, příslušenstvím a jejich servisem. Hledáte moderní prostředí v mladém kolektivu a zajímáte se odvětví mobilních telefonů? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Přijímáme brigádníky na občasné dny / víkendy. Vše po domluvě

Pokud budete mít zkušenost s daného oboru, jistě je to výhodou, v případě že ne či jste absolvent, rádi Vás zaučíme

Náplň práce:

prodej daného sortimentu

komunikace se zákazníkem

údržba čistoty na pobočce

Požadujeme:

alespoň vyučen

spolehlivost a bezúhonnost

komunikativní osobnost

základ AJ výhodou

Nabízíme:

slušné a férové jednání

nadstandardní ohodnocení

výhodné bonusy v rámci společnosti

přijemná lokalita v centru Prahy

možnosti kariérního postupu

Nástup možný ihned.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Spálená 88/13)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka