Asistent/ ka prodeje (DPP) - trafika OC Řepy/ OC Luka Living

Nabídka čeká na schválení

Do našeho týmu trafiky Traficon OC Řepy/ OC Luka Living hledáme nového parťáka na pozici asistent/ asistentka prodeje na brigádu (DPP).

Traficon OC Řepy - po-pá - 7.30 - 19.00, so-ne - 9.00 - 17.00

Traficon OC Luka Living - po-pá - 7.30-20.00, so-ne - 10.00-19.00

Pracovní náplň?

obsluha zákazníků a zákaznický servis
práce s PC (pokladní program Posflow, Zásilkovna portál) a Sazka terminálem
práce s penězi
příjem, výdej, zaskladňování, doplňování a rovnání sortimentu na prodejně
úklid a celkové udržování pořádku na prodejně a v zázemí

Co od Tebe požadujeme?

praxi v oblasti prodeje a zákaznického servisu (orientace v sortimentu trafiky a školení na Sazka terminál výhodou)
pozitivní ladění, úsměv na tváři a výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
obchodní a prodejní dovednosti
reprezentativní vzhled a vystupování
smysl pro čistotu a pořádek
chuť pracovat a učit se
samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
minimální věk 18 let
časovou flexibilitu
čistý trestní rejstřík

UCHAZEČE PROSÍME VŽDY O PŘILOŽENÍ CV, PŘEDEM DĚKUJEME

A co Ti naoplátku nabízíme?

stálou a pravidelnou brigádu jakožto zdroj pravidelného měsíčního příjmu
zpravidla celodenní směny dle otevírací doby prodejny viz výše (+30 min před otevíračka a 30 min po zavíračka)
finanční ohodnocení 110-120Kč/ h a spravedlivý systém odměňování
férový přístup a jednání za dodržování pracovně-právní legislativy
výbornou dopravní dostupnost místa výkonu práce (zastávka tramvaje Slánská/ stanice metra B Luka)

VHODNÉ I PRO STUDENTY A DŮCHODCE

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej a pošli nám svůj životopis - do předmětu nám prosím nezapomeň napsat, na jaké z našich prodejen máš zájem pracovat, a sejdeme se osobně.
Těšíme se na Tebe.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

110 - 120 Kč/hod.

Datum zadání:

16.3.2021