Asistent/ka obchodníka

Nebojíš se jít v první linii, kde jsi vidět a slyšet? Jsi příjemný a rád komunikuješ s lidmi? Máš rád výzvy a chceš mít praxi ve finančním oboru? Potom hledáme právě tebe! Pozice je vhodná pro studenty a absolventy ideálně ekonomických oborů.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Komunikace, budování a navazování vztahů s klienty
    • Drobná administrativa a práce s databázemi
    • Report aktivit

POŽADUJEME:

    • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
    • Aktivní přístup k práci
    • Zodpovědnost
    • Ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

    • Motivační finanční ohodnocení - Fixní složka + bonusy dle odvedené práce
    • Možnost neustále se rozvíjet a kariérně růst
    • Pracovní prostředí, ve kterém se vzájemně podporujeme
    • Propracovaný zaškolovací systém
    • Flexibilní nastavení pracovní doby, kterou lze skloubit se studiem
    • Kanceláře v samém srdci Brna

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Zvonařka 5)

Benefity:

Pitný režim, Home office, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.1.2021