ASISTENT-KA MANAŽERA (poloviční úvazek)

V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Asistent/ka manažera - práce na zkrácený úvazek. Hlavními požadavky jsou maximální spolehlivost při plnění pracovních úkolů, zodpovědnost a schopnost zorganizovat si čas i práci. V obchodním týmu uvítáme týmového hráče s chutí se neustále učit novým věcem.

Náplň práce: administrativní a organizační podpora; pořizování zápisů z jednání; organizace pracovního týdne – řešení schůzek, kontrola termínů; pomoc při náboru zaměstnanců do týmu; samostatné a operativní řešení přidělených úkolů.

Nabízíme: prostor pro seberealizaci, zajímavé finanční ohodnocení, průběžné vzdělávání, profesní růst, smlouva a pracovní úvazek dle dohody, flexibilní pracovní doba.

Pozice je vhodná pro studenty a absolventy. Nástup možný ihned.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

16.4.2018