Asistent/ka do terénní služby Podpora samostatného bydlení pro lidi s mentálním postižením

Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet. Zvládne pracovat s lidmi individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Nabízíme:

    • práci v otevřeném, přátelském kolektivu, prostor pro kreativitu a nové myšlenky
    • nástupní plat 19 000 – 20 000 Kč (plný úvazek), od ledna 2020 navýšení základní mzdy
    • příspěvek na dopravu, zákonné příspěvky za noční, víkendy, svátky
    • pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, pružnou pracovní dobu
    • hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.,
    • pravidelnou supervizi

Náplň práce:

    • region Brdy Vltava a Praha-západ
    • asistence při zvládání každodenních situací v životě dospělých lidí s  mentálním postižením v domácím prostředí (podpora při vaření, úklidu, hospodaření s penězi…), včetně doprovodů při obstarávání běžných záležitostí (nákupy, úřady, volný čas…)
    • pomoc a podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k jejich osamostatňování a maximálnímu rozvoji jejich kompetencí

Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík
    • znalost PC aspoň na základní úrovni
    • dobrý zdravotní stav umožňující třísměnný provoz
    • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Výhodou:

    • řidičský průkaz skupiny B
    • dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“
    • práce na obdobné pozici

Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu napište e-mail na: bajerova@portus.cz nebo poštou na adresu: Portus Praha, z. ú., Slapy 74, 252 08 Slapy.

Více informací na www.portus.cz nebo na telefonním čísle 604 800 757.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Slapy (Praha-západ)

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

19000 - 20000 Kč/měs.

Datum zadání:

19.11.2019