Asistent/ka do služby Sociálně terapeutická dílna pro lidi s mentálním postižením

PORTUS PRAHA, z. ú. přijme asistenta/asistentku do služby Chráněné bydlení “Fara“ pro lidi s mentálním postižením, č. p. 74 v obci Slapy

Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet. Zvládne pracovat s lidmi ve skupině i individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Nabízíme:

    • smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci
    • měsíční plat v rozmezí 19 000 – 20 000 Kč
    • práci v třísměnném provozu (možnost dávat požadavky na služby)
    • pět týdnů dovolené
    • práci v otevřeném, přátelském kolektivu
    • prostor pro kreativitu a nové myšlenky
    • vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.
    • pravidelnou supervizi
    • příspěvek na dopravu

Náplň práce:

    • asistence při zvládání každodenních situací v životě, včetně pomoci při osobní hygieně dospělých lidí s mentálním či kombinovaným postižením
    • podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu

rozvoji jejich kompetencí

    • tvorba a realizace individuálních plánů, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:

    • minimálně středoškolské vzdělání
    • čistý trestní rejstřík
    • dobrý zdravotní stav umožňující třísměnný provoz
    • pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
    • osobní vyrovnanost a zodpovědnost
    • partnerský přístup
    • samostatnost a spolehlivost
    • znalost práce na PC alespoň na základní úrovni
    • zájem dále se vzdělávat
    • schopnost pracovat v týmu

Výhodou:

    • řidičský průkaz skupiny B
    • dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“
    • práce na obdobné pozici

Předpokládaný nástup: ihned, nebo dle dohody

  • V případě zájmu zašlete strukturované CV prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na e-mail: matouskova@portus.cz
    Více informací najdete na portus.cz nebo u vedoucí služby Hany Matouškové na telefonním čísle 727 977 433.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Slapy nad Vltavou (Slapy 74, 252 08 Slapy)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

19000 - 20000 Kč/měs.

Datum zadání:

25.6.2019