Asistent/ka, brigáda, Ostrava

Do našeho týmu hledáme osobnost, která nám pomůže zajistit fungující zázemí kanceláře, podpoří naše prodejní oddělení servisem tak, aby naši prodejci měli čas pouze pro naše klienty. Osobnost, která je rychlá, přesto pečlivá, flexibilní, umí se bleskově rozhodovat a chce získat zkušenost u jedničky na trhu online prodeje zájezdů Invia.cz.

Náplň práce:

Administrativni podpora prodejního týmu v call centru

Zapisování smluv do systému/ potvrzování rezervací

Komunikace s klienty a CK

Příprava hromadné pošty

Vyřizování administrativních úkonů pro prodejní oddělení

Vystavování dárkových certifikátů

Kopírování, tisk, vyřizování emailů

OČEKÁVÁME:

Docházka = 30h/ týden

Minimálně SŠ/VŠ vzdělání

Ideálně student/ka dálkového studia VŠ

Předchozí praxe v administrativě výhodou

Velmi dobrá orientace na internetu a PC

Organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědný přístup k zadaným úkolům

NABÍZÍME:

Zajímavou brigádu u leadera v cestovním ruchu

Práce a dohodu o provedení práce

Mzda 90 Kč/hod

Pracovní doba: PO – PÁ: 9:00 – 18:00

Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny na dovolenou, multisport karta atd.)

Místo výkonu práce: Českobratrská 46, 702 00 Ostrava

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Českobratrská 46)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Administrativní práce
Asistent/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

8.1.2018