Asistent/ambulant koordinátora pro lokalitu Opava

Jsme profíci na poštovní služby v České republice. V našich řadách je již více než šest tisíc doručovatelů, kteří do schránek roznáší noviny, dopisy i letáky. Usilujeme o to, aby byla každá zásilka správně doručena na své místo. Proto hledáme nové kolegy, kteří v terénu zajistí jak rozvoz novinových zásilek, tak i vypomůžou s administrativou.

 Náplň práce:

    • budete roznášet předplatné novin v lokalitách, ve kterých v daném okamžiku chybí doručovatel, zastoupíte tak kolegy, kteří náhle onemocněli nebo jsou na dovolené
    • ve svěřené lokalitě budete provádět kontroly, zda byly zásilky adresátům skutečně doručeny
    • další činností bude prověřování reklamací a spolupráce s koordinátorem
    • nemine vás ani práce na PC a v interním systému

Požadujeme:

    • řidičský průkaz skup. B a VLASTNÍ auto
    • rádi se pohybujete venku a umíte jednat s lidmi
    • v práci jste vytrvalý, důkladný a navíc časově flexibilní
    • máte uživatelskou znalost MS Office (zejména Word a Excel)

Nabízíme:

    • pravidelný a stabilní přivýdělek na dohodu o provedení práce
    • mzda 90 Kč/hod  + proplácení cestovních náhrad
    • nástup ihned

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Opava

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

26.2.2018