Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Area Buyer - flexibilní pracovní doba

Do nadnárodní, stabilní a dynamické společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Zázemí v nadnárodní společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Měsíční prémie za výsledky práce a odměny
  • Roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Cafeterii – roční odměna, odměny za životní a firemní jubilea
  • Dotované závodní stravování
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Flexibilní pracovní dobu

Náplň práce:

  • Vyhledávat, udržovat a rozvíjet vztahy s dodavateli
  • Vyjednávat podmínky nákupu materiálu a služeb přidělené komodity
  • Nést odpovědnost za správnost a kvalitu uzavřených smluvních vztahů
  • Trvale snižovat náklady, nést odpovědnost za včasné a kvalitní dodávky přiděleného projektu
  • Zajišťovat správné řízení dokumentace ohledně sledování výkonnosti dodavatelů, kvality dodávek a sledování EAC a TAC
  • Hodnotit rizika v oblasti dodávek, snižovat rizika na přijatelnou úroveň

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Dobrou znalost AJ podmínkou, NJ a FJ výhodou
  • Znalost práce na PC: MS Office, SAP výhodou
  • Min. 2 roky praxe na pozici nákupčího pro výrobní komodity ve strojírenství nebo automobilovém průmyslu

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

14.5.2019