Administrátor/researcher - Praha

Jsme největší distributor automobilů v Evropě a stále se rozrůstáme. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu v oddělení nákupu automobilů. Máte-li zájem získávat zkušenosti z automobilového průmyslu, je to příležitost právě pro vás.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Administrace webových stránek
- Aktualizace ceníků a práce s textem
- Administrativa a reporting

OČEKÁVÁME:

- Velmi dobrou znalost MS Office - zejména MS Excel
- Ochotu učit se novým věcem
- Velmi dobrá znalost českého jazyka a základy angličtiny
- Komunikační a organizační dovednosti
- Vhodná pozice pro absolventy SŠ/VŠ

NABÍZÍME:

- Spolupráci na DPP nebo zkrácený HPP (cca 20h/týdně)
- Možnost kariérního postupu
- Práci v příjemném a neformálním pracovním prostředí

BENEFITY PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE:

Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu, GPS, navigace a další)
Slevy pro sportovně založené – Multisport karta
Zvýhodněné firemní telefonní tarify pro soukromé účely
Autoškola a kondiční jízdy za zvýhodněné ceny
Firemní školka
Právní poradna
Slevy u firemních partnerů na služby, produkty a sportovní a kulturní akce

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

PRAHA 8 (Dopraváků 874/15)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

1.8.2018