Administrátor/ka zákaznického servisu s AJ

Pro společnost zabývající se výrobou kitů pro klinické studie, které jsou nezbytnou podmínkou uvádění nových léků na trh, hledáme nového vhodného uchazeče!

Požadavky:

  • minimálně SŠ/SOU vzdělání
  • nadstandartní znalost MS Office, hlavně Excel (kontingenční tabulky, grafy, vzorce, funkce)
  • znalost anglického jazyka - nutno plně porozumět psanému textu, umět řádně a srozumitelně odpovědět
  • pečlivost, zodpovědnost, přesnost
  • dobré komunikační předpoklady
  • přemýšlivost, nápaditost
  • Náplň práce:
  • vytváření práce s tabulkami a čísly
  • vyhodnocování údajů a informací, vytváření reportů a prezentací
  • spolupráce a komunikace s kolegy a vedoucími jednotlivých oddělení
  • další administrativní činnost dle potřeby

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz (7 - 15:30h.)
  • čisté pracovní prostředí (nové budovy od 2017)
  • mzda od 21-25.000 Kč (dle praxe)
  • docházkový bonus 1.000 Kč
  • roční bonusy
  • obědy 35 Kč
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost svozového autobusu ZDARMA z Benešova, Chotýšany, Čerčany
V případě zájmu zašlete životopis na [e-mail byl skryt] nebo volejte personální oddělení Jitka Čadilová tel.775 880 555

Pracoviště:

Středočeský kraj

Datum zadání:

16.7.2020