Administrativní pracovník

Láká vás práce pro silnou energetickou společnost? Pro našeho významného klienta, mezinárodní energetickou společnost, hledáme schopné kandidáty na práci v administrativě.

Náplň práce:
- práce s databází klientů v systému SAP
- oddělení Fakturace/ Pohledávky / Saldokonto
- kontrola smluv, přiřazování plateb

Požadujeme:
- vzdělání SŠ, SOU všeobecného směru s maturitou
- uživatelská znalost práce s PC - znalost MS Excel podmínkou
- znalost programu SAP výhodou nikoli podmínkou
- komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní společnosti spolupracující se Skupinou ČEZ
- nástupní plat 15 700.- hrubého/měsíčně
- stravenky po zkušební době a mimořádné prémie
- příjemnou pracovní atmosféru
- jednosměnný provoz - ranní směna 06:00 - 14:00hod
- po zaučení flexibilní pracovní doba a možnost Homeoffice
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na email [e-mail byl skryt] , do předmětu zprávy prosíme uvést "Administrativní pracovník, kód O11453". Kontaktní osoba: Bc. Petra Holaňová, tel.: +420 608 252 090

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Home office, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

2.7.2018