Administrativní pracovník - vhodné pouze pro absolventy

,,Jste absolventem a zároveň uchazečem o práci? Jste dlouho na úřadu práce? Nemáte praxi ve svém oboru a nemůže najít to, co hledáte? Nevadí, protože pro Vás máme řešení! Hledáme šikovné uchazeče na pozici administrativního pracovníka.“

Náplň práce:

    • vkládaní dat do počítače (získávání a třídění potřebných dat)
    • vyřizování telefonické a emailové korespondence (evidence došlé a odchozí pošty)
    • zakládání korespondence a dalších důležitých písemností
    • tisk dokumentů a obsluha kopírovacího stroje
    • případné organizování návštěv, schůzek a porad

Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
    • výbornou znalost PC, zejména Microsoft Office, Excel
    • aktivní přístup k práci a chuť na sobě pracovat
    • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
    • řidičský průkaz sk. B – výhodou

Nabízíme:

    • hlavní pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
    • různorodou práci, která nabízí možnost seberealizace a získání praxe
    • práci v příjemném kolektivu
    • zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením
    • místo výkonu práce – Ostrava

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.5.2017