Nabídka již není aktuální

Hledáme nové kolegy! Jste energický člověk, kterého zajímá HR? Rád/a komunikujete s lidmi? Přidejte se do našeho rozrůstajícího týmu. Jsme stabilní společnost, ale určitě ne nudná. Jedeme naplno, ale i přesto u nás vládne přátelská a uvolněná atmosféra. Každý rok jsme součástí projektu Great Place to Work a za tím si stojíme. Děláme vše proto, aby se nám v Adecco pracovalo dobře a s radostí. Nabízíme spoustu školení, zajímavé finanční ohodnocení, velké množství benefitů a kariérní růst.

INFORMACE/NABÍZÍME:

  • zázemí mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
  • nástup IHNED
  • místo výkonu PLZEŇ (centrum města)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 20 dní dovolené + 6 dní sick days
  • stravenky v hodnotě 105 Kč
  • telefon i pro osobní voláni, notebook
  • příspěvek na jazykové kurzy, pravidelná školení, různé firemní akce
  • multisport karta
  • fajn kolektiv, který dokáže spolupracovat a drží při sobě
  • po roce příspěvek na penzijní připojištění

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení personální agendy
  • vyhotovování pracovních smluv včetně dočasného přidělení
  • zpracovávání a konsolidace dohod k dočasnému přidělení, prodlužování --platnosti daných dokumentů
  • evidence pracovní neschopnosti, kontrola dočasné pracovní neschopnosti
  • odpovědnost za včasné přihlášení cizích státních příslušníků na ZP a ÚP
  • zajišťování potřebných reportů, analýz a statistik
  • zpracování podkladů pro mzdy a fakturaci
  • kontrola pracovních výkazů
  • vedení pokladny a odpovědnost za správnost inventur pokladny
  • příprava ročního zúčtování daní

POŽADUJEME:

  • týmového ducha
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 1rok zkušeností na obdobné pozici v rámci HR Administrativy či zpracování mezd
  • znalost platné legislativy (pracovní právo, mzdová legislativa)
  • MS Office – především Excel!
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Aktivní řidič – podmínkou
  • Velké pracovní nasazení

KONTAKT:

  • PETRA KLÍMOVÁ(602 535 437; [e-mail byl skryt])

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

28.12.2017