Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Administrativní pracovník Tuchoměřice/ příspěvek na penzijní připojištění

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA?

Je to odpovědnost za skladovou evidenci a bezchybný příjem, přípravu a výdej zboží, jak systémově, tak papírově. Systémově = budete pracovat s našimi 3-mi systémy, z nichž jeden je francouzský, ale není potřeba se kvůli němu učit francouzsky nebo se jej bát, rádi Vás systém naučíme. Papírově = kontrola dokumentů od řidičů, jejich vyplnění, roztřídění a potvrzení. Dále budete komunikovat s řidiči a s našimi kolegy ze skladu (ohledně příjmů, nakládek a například přemístění palet). V neposlední řade budete komunikovat se zákazníkem – v emailové nebo telefonické podobě. Administrativní pracovník u nás také řeší reklamace, vratky a vytváří reporty.

Požadujeme:

A KOHO HLEDÁME? Náš nový parťák by měl být učenlivý, komunikativní a mít týmového ducha. Měl by ovládat práci na počítači a alespoň základy Excelu, zbytek už Vás naučíme. Pracujeme v takzvaném systému „NOR“ (noční, odpolední, ranní) proto hledáme kolegu, který bude ochotný pracovat ve třísměnném provozu. Velkou výhodou pro Vás bude komunikativní angličtina.
  • počet míst - 2

Nabízíme:

UŽ VÍTE, CO JE NÁPLNÍ PRÁCE A JAKÁ JE NAŠE NABÍDKA? V první řadě Vás pečlivě zaškolíme do naši práce. Umíme také ocenit nové nápady – formou mimořádné odměny. Když nám doporučíte nějakého kamaráda, nejenom že se stane třeba Vaším parťákem, ale čeká Vás odměna 7 000 Kč Dojíždět k nám můžete svozovým autobusem z Kladna. Budete mít volné víkendy a svátky a 5 týdnů dovolené, na kterou můžete využít náš další benefit, slevy na zájezdy u cestovní agentury Exim Tours. Za každý odpracovaný den dostanete stravenku v hodnotě 110 Kč a pokud jste sportovní nadšenec, nabízíme také kartičku Multisport. Pracovní smlouvu dostanete na dobu neurčitou a pokud máte penzijní připojištění, budeme Vám na něj přispívat 3% z Vaší hrubé mzdy. Těšit se můžete i na odměnu za životní jubilea jako jsou například svatba, narození dítěte ale také na odměnu za odpracované roky.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Tuchoměřice (Ke Špejcharu 351)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.12.2019
OK
/* Not affection functionality */