Administrativní pracovník s NJ

Nabídka čeká na schválení

Administrativní pracovník s NJ / Správce eshopu v NJ

Do našeho týmu hledáme administrativního pracovníka /administrativní pracovnici se znalostí německého jazyka na komunikativní úrovni, budeme akceptovat i snahu doučit se německý jazyk.

Náplň práce:
- administrace eshopu v německém jazyce,
- elektronické odbavení objednávek,
- grafická úprava fotografií produktů, tvorba akčních letáků v grafickém programu, …
- orientace na sociálních sítích.

Požadujeme:
- znalost něm. jazyka na komunikativní úrovni /komunikace v něm. jazyce slovem i písmem/,
- znalost práce s pc /MS word, excel, powerpoint, graf. programy/,
- spolehlivost, samostatnost, kreativitu.

Nabízíme:
- zajímavá práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu,
- nástupní plat: 18.000 - 20.000 Kč,
- závodní stravování.

V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [e-mail byl skryt] nebo volejte na tel. č. 777 66 55 58

Těšíme se na Vás!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Teplice (Ruská 292/2A, 41703 Dubí 3)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština, Němčina

Plat:

18000 - 20000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.5.2017