Administrativní pracovník - pokladní obchodního domu

Nabídka již není aktuální.

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - POKLADNÍ OBCHODNÍHO DOMU

Náplň práce:

○ Výpomoc na úseku pokladen
○ Komunikace se zákazníky
○ Administrativní činnost

Nabízíme:

○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky

Požadujeme:

○ USO/SŠ
○ Praxe v maloobchodě je výhodou
○ Organizační a komunikační schopnosti
○ Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Chlumecká 2420, 198 00 Praha-Horní Počernice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

19.11.2018