Administrativní pracovník/ce ve správě nemovitostí

Do našeho týmu ve správě nemovitostí hledáme administrativní/ho pracovnici/ka.

Máš znalosti s prací na PC a základy účetnictví? Tak neváhej a pojď pracovat do společnosti fungující od roku 1993.

Náplň práce:

    • komunikace s uživateli a členy statutárních orgánů SVJ
    • evidence vlastníků a nájemníků
    • evidence plateb uživatelů, upomínky, příprava podkladů pro žaloby
    • vyúčtování ročních služeb a záloh
    • řešení požadavků členů SVJ, BD
    • zpracování podkladů pro banky
    • evidence závad, výběr a kontrola dodavatelů
    • evidence nákladů SVJ
    • zpracování a kontrola účetních dokladů
    • účast na shromážděních SVJ
    • vedení smluvní agendy
    • zpracování výkazů pro ČSÚ

Požadujeme:

    • vzdělání ekonomického směru – SŠ nebo VO s maturitou
    • znalost základů účetnictví, administrativní práce
    • základní přehled v oblasti bydlení
    • uživatelská znalost MS Office, MS Excel
    • analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, cit pro detail, dobré komunikační dovednosti
    • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

    • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
    • přátelský kolektiv
    • stravenkový paušál
    • odpovídající finanční ohodnocení

lokalita: Ústí nad Labem
Zaujala tě tato nabídka práce? Pokud ano, zašli svůj životopis.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústí nad Labem (Vaníčkova 1093/23)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Notebook, Home office, Sick days, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.10.2021
OK
/* Not affection functionality */