Administrativní podpora ve vývoji Škoda Auto

Pro tým testující elektrokomponenty během vývoje vozů hledáme aktivní spolupracovníky do kanceláří, kde budou zajišťovat aktualizace potřebných dat a informací, tvorbu podkladů a prezentací k interním jednáním a budou komunikovat s ostatními odbornými útvary o funkčnosti a připravenosti nových technologií pro budoucí modely vozů.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

    • Pravidelná aktualizace dat a podkladů, jejich třídění a analýza
    • Vkládání dat do elektronických systémů, příprava a sběr dat pro jednání, tvorba prezentací a přehledů, reporty
    • Dohlížení na včasné dodání podkladů ze spolupracujících útvarů
    • Spolupráce při procesu technických změn
    • Údržba databáze technické dokumentace
    • Účast na pravidelných jednáních
    • Komunikace se spolupracujícími útvary (Škoda, VW)

POŽADAVKY:

    • Min. SŠ vzdělání s praxí (technické zaměření, elektro výhodou).
    • AJ nebo NJ úroveň min. B1 (mírně pokročilá znalost)
    • Samostatnost a spolehlivost, pečlivost, flexibilita
    • Týmová spolupráce, komunikativnost
    • Inovativní přístup k práci a analytické myšlení
    • Aktivní znalost PC, výborná znalost MS Office, znalost dalších aplikací velkou výhodou
    • Vhodné i pro absolventy VŠ
    • Znalost elektrotechniky není podmínkou

VAŠÍ VÝHODOU BUDE:

    • Znalost systémů Škoda (Systém 42, AVON, KVS)
    • Orientace v elektronice a el. zasíťování os. vozů
    • Zkušenosti v automotive
    • Kreativita, otevřený přístup

NABÍZÍME:

    • Mzdu od 35.000 Kč - dle zkušeností
    • Smlouvu na dobu neurčitou
    • Podmínky k osobnímu růstu a dalšímu vzdělávání
    • Individuální přístup menší firmy, respekt a úctu
    • Přístup k veškerým informacím a týmovou práci
    • Pružná pracovní doba
    • Benefity (kurzy, dovolená navíc, motivační programy, bonus, …)

LOKALITA:

Mladá Boleslav

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kosmonosy (Zahrd)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Sick days, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

18.4.2019