Nabídka již není aktuální

Administrativní podpora/ BACK OFFICE (vhodné i pro absolventy/ky) Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o. který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, hledáme nové členy týmu na pozici: ________________________________________

Hlavní náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky - Péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj (komunikace v ČJ i AJ), později akvizice
  • Řešení problémů zákazníků
  • Aktivní spolupráce s manažery
  • Návrhy cenových nabídek atd. (po zapracování)

Naše požadavky:

  • Vzdělání: SŠ/VŠ technického či strojního zaměření výhodou, pozice vhodná i pro absolventy/ky
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni - min. B2 podmínkou
  • Znalost RJ, případně NJ velkou výhodou
  • Zkušenosti v obchodu / praxe z výrobní společnosti 2 roky výhodou
  • Ochota učit se novým věcem, příjemné a komunikativní vystupování
  • Chuť dělat business (obchodní duch) podmínkou :)

Nabízíme:

  • Po zapracování zařazení do bonusového systému (kvartální odměny)
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování, atd.
  • Mzda: 30 000 Kč měsíčně

Termín nástup:

  • Ihned, dle dohody
Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás! Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas společnosti Job Leader Czech s.r.o. ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

27.7.2018