Nabídka již není aktuální

Rádi bychom posilnili naše accountské oddělení, které je zaměřené na VIP klienty. Oddělení je specializované na velké reklamní kampaně na našich internetových portálech a také na naše zastupované weby. Plnění měsíčních obratových cílů je pro vás výzvou? Jsi duší hunter, ale zároveň dokážeš být farmář? Tak proč to nezkusit právě u nás. Na tuto pozici hledáme obchodně orientované kandidáty, kteří se nebojí velkých "ryb" a rádi si zaloví:)

Popis:

Jednání s marketingovými manažery, řediteli, mediálními agenturami, majiteli společností. Vedení obchodních jednání a uzavírání dlouhodobé spolupráce. Prodej internetové reklamy na našich portálech, ale i na zastupovaných webech. Komunikace s mediálními agenturami a velkými hráči na trhu. Vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání dlouhodobé spolupráce. Tvorba návrhů efektivních reklamních kampaní pro jednotlivé klienty na základě zkušeností a vlastní kreativity. Budování obchodních vztahů a pravidelná péče o klienty. Vyhodnocování jejich kampaní. Nemusíte se bát, že by vám nadřízený přidělil určitý segment a kraj pro obchodování, u nás si vyberete sami co chcete obchodovat. Reporting a práce se systémem.

Požadujeme:

Zkušenosti s prodejem internetové reklamy, znalost online marketingu. Prokazatelné výsledky z předchozích zaměstnání. Zkušenosti s jednáním a vedením face to face schůzek. Tah na branku a cílevědomost. Odolnost vůči stresu. Reprezentativní vystupování a schopnost vyjednávat. Samostatnost a výborný timemanagement.

Nabízíme:

Zajímavý fixní plat a velice motivační nezastropovaný provizní systém, který oceňuje nejen obchodní výsledky, ale také váš přístup k práci. Dynamické a přátelské prostředí, moderně vybavené pracoviště. Zázemí stabilní společnosti se silným brandingem. Kariérní růst a možnost seberealizace, uvítáme nové nápady a inovace. Průběžné vzdělávání v oblasti internetového marketingu, prodejních dovedností a znalostí produktů. Benefity v podobě Cafeteria systému - vstupenky na veletrhy, sport, wellness, ubytování. Celofiremní akce a teambuildingy, notebook a mobilní telefon. Pro nejlepší obchodníky oblek na míru, auto i k soukromým účelům. V případě zájmu o tuto pozici zašlete vaše CV, vybrané uchazeče budeme kontaktovat. Přidejte se k nám do týmu a buďte Hyper :)

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (Doudlebská 1699/5)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

12.1.2017

Podobné nabídky

Hledaní práce

Key account manager Praha Agentura Salvia, s.r.o. | Praha 8 - Karlín

Key account manager Agentura Salvia, s.r.o. | Praha

Key account manager Agentura Salvia, s.r.o. | Praha

Key Account manager Pixelmate, s.r.o. | Praha
Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, 13. plat, Kultura, …

Key account manager HyperMedia, a.s. | Praha 4
Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Notebook, Služební auto, …


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */