✈ Specialista prodeje zájezdů/ubytování

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Specialista prodeje zájezdů/ubytování.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených
    • Sestavování nabídek, tvoření rezervací zájezdů/ubytování Prodej zájezdů, ubytování a doplňkových služeb (cestovní pojištění, fakultativní výlety, parkování, certifikáty…atp.)
    • Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty Práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními kancelářemi
    • Iniciativní přístup k práci, samostatné řešení svěřených úkolů; v případě výborných výsledků možnost vedení vlastního týmu

POŽADUJEME:

    • Nástup dohodou
    • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
    • Komunikativnost
    • Příjemný a slušný projev
    • Časovou flexibilitu
    • Samostatnost a odolnost vůči stresu
    • Aktivní práce s internetem a e-mailem

NABÍZÍME:

    • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • Zaměstnání ve stabilní společnosti
    • Zaměstnání u leadera v cestovním ruchu Mladý kolektiv, možnost profesního rozvoje v oboru, samostatné jednání
    • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, slevy v oblasti cestovního ruchu, zajímavé famtrip - služební poznávací cesty do celého světa atd.)
    • Místo výkonu: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

3.5.2017