Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

40 000,- za tvůj zájem o techniku?

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Jsi čerstvým absolventem školy s technickým zaměřením, nebo už nějaké zkušenosti v oboru máš, ale není jich mnoho? Rád pracuješ v kanceláři, ale občas potřebuješ i na vzduch? Potom jsi ideální kandidát na pozici Specialista vzdálené podpory pro plynové vytápěcí systémy. Rozšiřujeme tým ve firmě s přátelskou atmosférou a téměř nulovou fluktuací. V první řadě nabízíme stabilitu (zaujímáme přední pozici na trhu vytápění již 26 let). Dostaneš firemní auto i k soukromým účelům, stravenky, notebook, telefon, dokonce můžeš navštěvovat kurz italštiny přímo ve firmě. K tomu všemu 25 000,- Kč fixní základ ve zkušební době a po ní si odneseš daleko více díky férovému motivačnímu systému.

Náplň tvé budoucí práce:

  • Práci od pondělí do pátku v moderní firmě
  • Ze začátku se budeš muset mnohé naučit, čeká tě důkladné zaškolení i v terénu
  • Budeš spolupracovat se servisním dispečinkem, servisními techniky a specialisty na vytápěcí technologie
  • Při řešení technických záležitostí vyjedeš do terénu po ČR, někdy i na Slovensko
  • Budeš radit klientům přes telefon a email, většinou jak znovu zprovoznit zařízení

Požadujeme:

Jsi ideální kandidát pokud:
  • jsi loajální osoba, která zapadne do našeho týmu
  • technika je tvůj koníček
  • rád se učíš novým věcem
  • nebojíš se řešit stresové situace
  • jsi pro klientsky zaměřený
  • pokud máš vyhlášku 50, máš velkou výhodu
  • bez řidičáku skupiny B to nepůjde
  • jsi zručný a nemáš obě ruce levé
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Co nabídneme my tobě?
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 110 Kč plně hrazené stravenky
  • férový provizní systém
  • automobil i k soukromým účelům
  • notebook a telefon
  • 25 dní dovolené
  • kurz Italštiny ve firmě
  • práci v moderním pracovním prostředí s kuchyňkou
  • super šéfa a kolegy
  • nudit se u nás nebudeš
Nebojte se změny a napište! Chop se příležitosti, dokud je ve hře.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (x)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

25000 - 40000 Kč/měs.

Datum zadání:

13.9.2019