40.000 - 80.000,- Software Developer – DevOps, TDD, SAFe - Ostrava

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Chceš se podílet na vývoji core systému pro finský veřejný sektor? Chceš pracovat ve skvělém týmu a s nejnovějšími technologiemi? Pak máme místo právě pro Tebe!

Pro našeho klienta finskou společnost poskytující IT služby hledáme SW Developer. Patří mezi vedoucí společnosti poskytující IT služby v severní Evropě a je globálním lídrem ve vybraných segmentech.

Práce v Ostravě

Náplň práce:
- SAFe certifikát
- práce na vývoji core systému pro finský veřejný sektor
- zkušenosti se SCRUM

Požadujeme:
- vzdělání zaměřené na IT
- angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem
- dovednosti: advanced C#, .NET Core 2.0 & ASP.NET Core RESTful/JSON - Web API - design databází
- praxe v oboru
- dále znalost:
o Angular
o SpringBoot
o Microservices
o Docker
o Linux RedHat
o MySQL

Nabízíme:
- Místo výkonu práce: Ostrava (+ HomeOffice) 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100 Kč z toho zaměstnavatel hradí 55 Kč
- příspěvek na životní / důchodové pojištění, po 3 měsících v hodnotě 600 Kč/ měsíčně, po 36 měsících 1 200 Kč / měsíčně, po 72 měsících 1 800 Kč / měsíčně
- v kuchyňkách káva a čaj zdarma, v pondělí a ve středu ovoce zdarma
- kurzy angličtiny, interní a externí školení – „hard / soft skills“
- příjemné pracovní prostředí s možnosti odpočinku v relaxačních zónách (Xbox, fotbálek, šipky, kulečník apod.)
- Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
- fitko v budově zdarma ????
- nástup možný IHNED
- mzda 40.000 – 80.000,- dle zkušeností

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle +420 737 850 088
Své životopisy zasílejte na e-mail: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

40000 - 80000 Kč/měs.

Datum zadání:

5.3.2020