Chcete pracovat na unikátních projektech pro přední evropské automobilky? Rádi dokončíte věci, které na počátku vypadají jako neproveditelné? Pak hledáme právě Vás. Konstrukce a realizace jde u nás ruku v ruce. Pro nás jsou technologie životním stylem.

Jak bude vypadat náplň Vaší práce?
• Vypracujete řešení pro výrobky v rámci předem dané koncepce.
• Budete vytvářet výkresy, kusovníky a výrobní dokumentaci.
• Řeknete si, jaký materiál potřebujete.
• Pomůžete kolegům při výrobě a montáži.
• Komunikujete se zákazníkem ohledně jeho požadavků na design, jednáte s dodavateli.

Požadujeme:
Odborné vzdělání technického směru, orientaci v technické dokumentaci,
řidičský průkaz B a zkušenost s 3D CAD software (SolidWorks, Autodesk Inventor nebo Catia) výhodou.

Nabízíme:
• Finanční ohodnocení, které Vám nezkazí náladu (25 – 35 000,— Kč)
• Různorodost pracovních úkolů
• Činnost, která má jasný smysl a účel
• Sehraný tým kolegů
• Pružné využití pracovní doby
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Parkování v areálu
• Stravenky
• VHODNÉ I PRO ABSLOVENTY

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hořice (Husova 2153)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

2.3.2018