3D konstruktér/ka

Chcete pracovat na unikátních projektech pro přední evropské automobilky? Rádi dokončíte věci, které na počátku vypadají jako neproveditelné? Pak hledáme právě Vás. Konstrukce a realizace jde u nás ruku v ruce. Pro nás jsou technologie životním stylem.

Jak bude vypadat náplň Vaší práce?

• Vypracujete řešení pro výrobky v rámci předem dané koncepce.

• Budete vytvářet výkresy, kusovníky a výrobní dokumentaci.

• Řeknete si, jaký materiál potřebujete.

• Pomůžete kolegům při výrobě a montáži.

• Komunikujete se zákazníkem ohledně jeho požadavků na design, jednáte s dodavateli.

Požadujeme:
Odborné vzdělání technického směru, orientaci v technické dokumentaci,
řidičský průkaz B a zkušenost s 3D CAD software (SolidWorks, Autodesk Inventor nebo Catia) výhodou.

Nabízíme:

• Finanční ohodnocení, které Vám nezkazí náladu (25 – 35 000,— Kč)

• Různorodost pracovních úkolů

• Činnost, která má jasný smysl a účel

• Sehraný tým kolegů

• Pružné využití pracovní doby

• Týden dovolené nad rámec zákona

• Stravenky

• Parkování v areálu

• VHODNÉ I PRO ABSLOVENTY

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hořice (Husova 2153)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

10.11.2017