Zkušená servírka s bydlením v romantickém zámku!


Chcete pracovat v luxusním prostředí a být součástí týmu špičkové 5* hotelové restaurace? Hledáme vynikajícího/a servírku/číšníka s vášní pro gastronomii a touhou rozvíjet své kariérní schopnosti. Pokud hledáte skvělé pracovní prostředí, kde budete mít možnost pracovat na nejvyšší úrovni, pak jste u nás správně. Připojte se k nám a staňte se součástí našeho týmu v nádherném prostředí Zámku. Pracovní náplň Obsluha hostů v restauraci. Zajištění průběhu servisu. Dodržování standardů hotelového provozu. Úklid a udržování čistoty v prostorách restaurace. Poznámka Přidejte se k našemu týmu a užijte si práci v luxusním 5* hotelu se skvělou pracovní atmosférou. Umožníme Vám rozvíjet své kariérní schopnosti a nabídneme Vám možnost kariérního růstu. Pokud splňujete požadavky a chcete se stát součástí našeho úspěšného kolektivu, neváhejte nás kontaktovat!

Požadujeme:

Kandidáta/kandidátku s reprezentativním vzhledem a vystupováním. Schopnost zanášet jídlo v bílých rukavicích a přednášet menu. Komunikativní znalost anglického/českého jazyka. Zkušenosti z vysoké gastronomie jsou výhodou.
  • počet míst - 4

Nabízíme:

Mzdu 150 Kč/hod základ + dýška + zdarma jídlo a ubytování za pouhých 1500 Kč/měsíc. Možnost kariérního růstu na pozici vedoucího/vedoucí směny. Pracovní prostředí v luxusním 5* hotelu se svatbami, eventy a dalšími zajímavými akcemi. Příjemný kolektiv a skvělou pracovní atmosféru.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ratměřice

Typ smluvního vztahu:

Plat:

150 - 180 Kč/hod.

Datum zadání:

10.9.2023
/* Not affection functionality */