ZÍSKEJ NOVÉ ZKUŠENOSTI V NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ RESTAURACI KFC DRIVE THRU!


Hledáme spolehlivé a učenlivé brigádníky, kteří se nebojí výzev. Přidej se k nám a staň se součástí týmu KFC i TY! Práce v týdnu nebo o víkendu. Záleží jen na tobě. Směny plánujeme dva týdny dopředu a tvůj vedoucí ti vyjde vstříc dle tvých časových možností.

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI?

První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi standardy, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Také můžeš zajistit přípravu sendvičů a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem. Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my.

Požadujeme:

Pozitivní energii :) Dokončené základní vzdělání Chuť pracovat ve skvělém týmu Minimálně tři směny týdně Chuť naučit se nové věci Odpovědnost
  • počet míst - 13

Nabízíme:

Mzdu 120 Kč/h. Plánování směn dle tvé potřeby – Směny plánujeme 14 dní dopředu a vždy se snažíme přizpůsobit tvým možnostem. Část výplaty na účtu kdykoliv potřebuješ – možnost využít zálohy na mzdu po 3 odpracovaných měsících v KFC. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Spropitné pro každého a další finanční odměny nad rámec běžné mzdy. Multisport karta, která umožňuje zvýhodněné vstupy do sportovišť, bazénů, wellness, ale třeba i dětských heren a dalších. Slevy u našich partnerů – například Datart, CK Alexandria, Ticketstream, Aeskulab, Flixbus a další. Jídlo na směně za pár kaček. Zaměstnanecké akce. Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC). Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Pilnáčkova 487/3a)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

120 - 130 Kč/hod.

Datum zadání:

26.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */