Zimní brigáda na horách - instruktor lyžování a snb


Staň se instruktorem lyžování a snowboardingu v lyžařské škole Yellow point v zimní sezóně 2023/2024. NÁPLŇ PRÁCE: Výuka lyžování a snowboardingu od základů až po pokročilé.
  • **
Yellow Point je sportovní a vzdělávací agentura. Od roku 1999 umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice.
  • **
K získání práce instruktora je potřeba vlastnit lyžařskou nebo snb licenci. Ještě nemáš licenci? Nevadí. Poskytneme ti možnost účastnit se kurzu a pomůžeme ti s financováním. Studuješ, chceš si přivydělat, ale nemůžeš pracovat celou zimu? Po domluvě je možné pracovat jen víkendy, svátky, prázdniny nebo pouze nárazově. Pošli nám svůj životopis a my se budeme těšit na zimu!

Požadujeme:

Naši klienti jsou převážně děti, proto očekáváme kladný vztah k dětem, trpělivost, spolehlivost a především slušné vystupování. Často výuka probíhá i v cizím jazyce. Je tedy dobré disponovat alespoň jedním světovým jazykem na komunikativní úrovni.
  • počet míst - 13

Nabízíme:

> 120 - 390 Kč/hod + odměny > personální ubytování > zvýhodněné stravování > získání instruktorské licence za zvýhodněnou cenu (APUL) > doškolování a tréninky lyžařské techniky > skipass > firemní oblečení (ALPINE PRO, Völkl...) > slevy na nákup sportovního vybavení > možnost celoroční spolupráce
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Špindlerův Mlýn (Svatopetrská 278)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:


Ostatní

Plat:

120 - 390 Kč/hod.

Datum zadání:

19.9.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */