Zásobovač stánků, letní brigáda, až 140 Kč/hod. obědy, doprava zdarma

Aqualand Moravia je nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice, jedná se o nejnavštěvovanější turistické místo v Jihomoravském kraji s 16 bazény a 28 tobogány a skluzavkami. Hledáte-li brigádu v krásném prostředí, s pohodovým kolektivem, se zpětnou vazbou od nadřízených a netradičními benefity, pokračujte ve čtení a přidejte se na vlnu adrenalinu a vodních zážitků s námi. Náplň práce brigádníka na pozici: Zásobovač stánků Naskladňuje zboží. Dle objednávek zboží přepravuje na jednotlivé stánky. Manipuluje se zásobovací klecí. V objednávkách jednotlivých stánků má systém. Pozice startuje od 08:00 hodin ráno.

Požadujeme:

Zájem o brigádu v minimální délce 1 měsíce (červen, červenec, srpen). Zaslání životopisu. Potravinářský průkaz. Odolnost vůči teplu a stresu. Zodpovědnost a spolehlivost. Chuť rozvíjet své dovednosti a umět máknout. Řidičský průkaz. Fyzickou zdatnost. Plnoletost.
  • počet míst - 13

Nabízíme:

Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka i jeho nejbližší, a to včetně wellness Forum Romanum. Ubytování na studentských kolejích. Zajištěnou dopravu Brno ←→ Aqualand Moravia zdarma. Dotované obědy a večeře s možností výběru ze dvou jídel. 30% sleva na všechny produkty (zboží, služby, jídlo, nápoje). Firemní akce pro zaměstnance. Volný vstup do solné terapie. Zaměstnaneckou prádelnu. Odpočinkovou chill out zónu s kuchyňkou. A hlavně rozmanitou brigádu plnou zábavy!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pasohlávky (Pasohlávky ev. č.110,)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

100 - 140 Kč/hod.

Datum zadání:

14.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */