Zajímala by Vás práce v oboru wellness?

Nabídka již není aktuální

Pečujete o své zdraví? Máte rádi aktivní životní styl? Je sport přirozenou součástí Vašeho života? Do svého týmu nutričních poradců hledám 1 aktivního a nadšeného kolegu/kolegyni. Hlavní náplní práce jsou konzultace s klienty nutriční poradny, sestavování výživových programů a klientský servis.Lze se zaměřit také na poradenství ohledně péče o pleť nebo na sportovní výživu.

 NABÍZÍME

    • Velmi zajímavou a časově flexibilní brigádu vhodnou i pro studenty VŠ a maminky na mateřské dovolené v luxusním wellness studiu v centru Brna
    • Veselý kolektiv plný příjemné a motivační energie
    • Profesionální zaškolení, možnost účastnit se různých školení i v zahraničí

POŽADUJEME

    • Zájem o alespoň jeden z oborů - zdravý životní styl, péče o vzhled, sport
    • Ochotu učit se nové věci a pracovat na sobě
    • Aktivní pracovní nasazení
    • Dobrou náladu a pozitivní přístup k životu
    • Samostatnost a flexibilitu
    • Praxe v oboru není podmínkou

NÁPLŇ PRÁCE

    • Provádění komplexní tělesné analýzy klientů a doporučení vhodných změn v životním stylu
    • Zákaznický servis (osobně, PC, telefon)
    • Vzdělávání sebe i klientů

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, kontaktujte mne telefonicky nebo na e-mail: nohelova.v@seznam.cz. Těším se na spolupráci s Vámi.

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Rooseveltova 6/8)

Typ smluvního vztahu:

Datum zadání:

18.1.2018
OK
/* Not affection functionality */