VYDĚLÁVEJ SI DOUČOVÁNÍM ONLINE (180 Kč/hod, 24 000 Kč za měsíc)

Co takhle dělat něco, co Tě bude bavit, a ještě si přitom slušně vyděláš? Práci, která není stereotypní nuda? Činnost, která má smysl a je časově flexibilní? Přesně taková je práce lektora ve Škole Populo. Ve Škole Populo se věnujeme individuálnímu doučování předmětů základních, středních i vysokých škol a vybraných cizích jazyků. Doučování probíhá online z pohodlí domova. Aktuálně přijímáme nové lektory, které baví pomáhat ostatním se školní látkou. Učit můžeš 5 nebo 40 hodin týdně, rozvrh si poskládáš podle sebe. Pokud nemáš zkušenosti s doučováním, nevadí. Rádi Tě zaškolíme, navíc Ti po celou dobu kurzu budou k dispozici koordinátorky doučování, které Ti vždy se vším pomohou. Tak neváhej a pojď do toho s námi. Odpověz na tento inzerát a napiš nám, které předměty chceš učit (M, JČ, AJ, F, CH atd. )

Požadujeme:

perfektní znalost vyučovaného předmětu empatii a přátelský přístup zodpovědnost dlouhodobou spolupráci středoškolské / vysokoškolské vzdělání (při výuce z domova perfektní internetové připojení).
  • počet míst - 6

Nabízíme:

časově flexibilní práci účast na dalších projektech kariérní růst praxi ve vzdělávání potvrzení o praxi pro zaměstnavatele či školu rozvoj pedagogických schopností metodickou podporu dlouhodobou spolupráci
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc (Karolíny Světlé 710/2)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Lektor, trenér

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

Detektiv - ostraha prodejny CENTR GROUP, a.s. | Olomouc

Provozní technik - náborový příspěvek 20.000,- Special Service International, spol. s r.o. | Olomouc

/* Not affection functionality */