Vychovatel(ka) na školu v přírodě


Hledáme nadšené vedoucí pro školy v přírodě! Jsi student pedagogiky nebo máš zkušenosti s prací s dětmi? Přidej se k nám a získej cennou praxi! Máš rád/a práci s dětmi? Jsi to ty, kdo dokáže s úsměvem rozdávat radost a energii? Hledáš práci? Pak jsme na tebe čekali! Pořádáme školy v přírodě po celé ČR, od 5 do 8 dnů. Můžeš jet s námi přímo z Prahy, nebo se přidat na místě. Nenech si ujít tuto skvělou příležitost! Staň se součástí našeho týmu a pomoz nám přinášet radost dětem.

Požadujeme:

Zkušenosti s prací s dětmi (vedoucí na táboře, vychovatel, vedoucí kroužku, hlídání dětí, apod.) Kladný vztah k dětem Dobré komunikační a organizační schopnosti Schopnost pracovat s dětmi různých věkových kategorií Spolehlivost, zodpovědnost a reprezentativní vystupování Trestní bezúhonnost a plnoletost
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Finanční bonusy při absolvování více termínů Odměna 5500 Kč Po dohodě odměnu můžeme vyplatit v následujícím týdnu v hotovosti v kanceláři na Praze 6 Ubytování, 5x denně stravování a dopravu od školy a zpět ZDARMA Potvrzení školní praxe / rozšíření dosavadní praxe Volbu termínu dle tvých časových možností ⏰ Pobyt s již kompletně připraveným programem od CK Zajímavou práci s dětmi Dlouhodobou spolupráci i v dalších letech Velmi přátelský kolektiv!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Plat:

5500 Kč/Úkol

Datum zadání:

29.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

doporučujemeKuchař/ka Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická | Praha 4

topKUCHAŘ/KA 1.-6.6. v O2 areně/O2 universu až 250Kč/h Příležitosti pro Gastro s.r.o. | Praha 9


/* Not affection functionality */