Vrátný/ná - práce pouze pro OZP_10 000 Kč, mzda 120 Kč/h

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám!

Náplň práce:

  • Dohled nad kamerami (online)
  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Pochůzková činnost
  • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
  • Práce s PC, jednoduchá administrativa
  • Střídavá práce ve stoje a v sedě

Požadavky:

  • Základní práce na PC - PODMÍNKOU
  • Fyzická zdatnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Mzdu 120 Kč/h
  • Náborový příspěvek pro OZP 10 000 Kč
  • Práci na 1/2 HPP (D/N)
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • MultiSport kartu
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • Možnost týdenních záloh
  • Výroční odměny
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Požadujeme:

  • počet míst - 2

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (Na Chodovci 2457/1)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Bezpečnostní agentura

Plat:

120 Kč/hod.

Datum zadání:

27.7.2021