Úklidové práce v O2 aréně při sportovních a kulturních akcích

Hledáme brigádníky a brigádnice pro posílení týmu úklidu v pražské O2 aréně. Většinou se jedná o práci ve večerních a nočních hodinách.

Náplň práce:

    • úklid podlahových ploch
    • úklid sedaček
    • úklid zázemí
    • služba během akcí
    • úklid VIP salonků

Požadavky:

    • manuální zručnost a spolehlivost
    • čistý výpis z RT

Pořádané akce v  listopadu:

    • 3.11. 16:00 FMX Gladiator Games
    • 10.11. 12:15 a 11.11. 10:30 Fed Cup
    • 14.11. 17:30 HC Sparta Praha
    • 16.11. 18:30 Škwor
    • 17.11. 16:30 Oktagon
    • 18.11. 14:00 HC Sparta Praha
    • 19.11. 17:30 Nightwish
    • 22.11. 18:30 Lucie
    • 23.11. 18:30 Lucie
    • 24.11. 18:30 Lucie
    • 25.11. 14:00 HC Sparta Praha

Výplaty:

    • každý týden na bankovní účet

Další postup:

V případě zájmu o tuto brigádu nás prosím kontaktujte přes odpovědní formulář.

O nás:
Jsme agentura práce s více než 10letou tradicí. Působíme v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Pardubicích.
Sídlíme na adrese U Královské louky 892/6, Praha 5. Provozní dobu máme od pondělí do pátku mezi 9-17:00h

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (U Královské louky 892/6)

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o provedení práce

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Úklid

Požadované jazyky:

Čeština

Datum zadání:

30.10.2018