Rozdávej radost a vydělávej 120 – 170 Kč/h! Točená zmrzlina Mělník


Pracuješ rád/a s lidmi, jsi přátelský/á, spolehlivý/á a hledáš dlouhodobější brigádu? Tak pojď točit k nám! V Mělníku právě hledáme přátelskou obsluhu, která si užívá práci s lidmi a dokáže být skvělým týmovým hráčem. Pokud hledáš skvělou brigádu (nejen) na letní prázdniny a chceš se zapojit do našeho týmu, rádi Tě přivítáme.☺ Pojď to s námi roztočit do 30. 9. 2024! Brigáda v našem stánku je vhodná pro studenty, absolventy, maminky na mateřské dovolené, důchodce – zkrátka pro každého, kdo má volný čas a chuť si vydělat super peníze. Zkušenosti nejsou třeba, vše si spolu ukážeme na zaškolení a pár kornoutků spolu naplníme, nemusíš se ničeho bát, každý někdy začínal. Tak co, zaujala Tě naše nabídka? Pokud ano, neváhej a pošli nám životopis s fotografií. Pokud nás tvůj profil zaujme, budeme Tě kontaktovat. Domluvíme si osobní pohovor, kde Ti odpovíme na všechny tvé otázky a dozvíš se od nás veškeré potřebné informace. Těšíme se na Tebe!

Požadujeme:

Co od Tebe požadujeme? SPOLEHLIVOST – pro nás naprosto zásadní věc, pokud se společně domluvíme na směně, tak s tebou počítáme a spoléháme na to, že dorazíš. KOMUNIKATIVNOST – je důležité umět komunikovat jak se zákazníky, tak i s námi v rámci pracovního prostředí. FLEXIBILITA – pokud jsi časově flexibilní a umíš se přizpůsobit, jsi náš člověk! TÝMOVOST – na stánku nebudeš celé léto samozřejmě jen Ty, ale i jiná obsluha a proto je důležité umět se v týmu domluvit a zajistit tak bezproblémový chod stánku. OCHOTA – učit se novým věcem a přizpůsobení se v rámci nečekaných situací, např. pokud někdo nečekaně vypadne, budeme Ti vděční, když ho nahradíš.
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Co Ti na oplátku nabízíme my? Motivační mzdu od 120 – 170 Kč/h – to můžeš ovlivnit Ty sám/sama  Příplatky za práci o víkendu (10 %) Práci v přátelském kolektivu. Možnost plánování směn – můžeš si vybrat mezi ranními a odpoledními směnami, aby Ti práce vyhovovala co nejvíce.☺ (pracovní doba je u nás od 10 – 19, v letním období se může trošku lišit). Budeš mít jistotu, že od nás dostaneš výplatu nejpozději 15. den v měsíci. DPČ/ DPP smlouvu. Stabilní brigádu až do 30.9. - při vzájemné spokojenosti se spolu můžeme domluvit na další spolupráci pro následující rok.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Mělník (Klášterní 3630)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

120 - 170 Kč/hod.

Datum zadání:

6.5.2024

Podobné nabídky

Hledaní práce

/* Not affection functionality */