Recepční – brigáda – práce v sobotu

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Albion Cars, s.r.o., autorizovaný dealer vozů značek Jaguar a Land Rover.

Náplň práce:

    • péče o klienty, od prvotního kontaktu po celou dobu jejich návštěvy na showroomu
    • vyřizování telefonických hovorů a servisních dotazů klientů
    • výdej a příjem finanční hotovosti a příjem plateb přes terminál
    • organizace pick-up servisu (interní služba vyzvedávání zákazníků)
    • administrativní podpora prodeje a servisu

Požadujeme:

    • aktivní přístup k práci s orientací na pochopení potřeb zákazníka
    • schopnost řešit problémové situace, pracovat v týmu a stanovovat si priority
    • znalost angličtiny pro komunikaci se zákazníky
    • uživatelskou znalost práce na PC
    • zkušenost v administrativě a s přijímáním plateb je výhodou
    • reprezentativní vystupování
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

    • práce na Dohodu o provedení práce
    • práci u prémiové značky
    • moderní pracovní prostředí
    • mzda 120,- Kč / hodinu
    • finančně stabilní zázemí firmy
    • zaškolení a další profesní vzdělávání
    • práci v přátelském prostředí a dobrém kolektivu
    • pracoviště V Průhonicích - Čestlicích v dostupnosti veřejné dopravy
    • práce v sobotu 10.00-15.00

Místo práce: Průhonice - Čestlice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt]

Platnost inzerátu končí 23. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Středočeský (Průhonice - Čestlice)

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o provedení práce

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

120 Kč/hod.

Datum zadání:

23.10.2017