Průvodce školních výletů - Připoj se k nám!


Miluješ práci s dětmi a hledáš příležitost, jak strávit svůj čas dobrodružstvím? Připoj se k naší cestovní kanceláři a staň se průvodcem školních výletů! Hledáme lidi, které baví práce s dětmi a jsou připraveni poskytnout jim nezapomenutelné zážitky. ????

Co tě jako průvodce čeká?

Vyzvedneš skvělou partu dětí a jejich učitele a společně se vydáte na výlet plný dobrodružství. Provedeš je různými zajímavými místy a pomůžeš jim objevit nové světy. Programy jsou perfektně připravené, takže stačí jen tvoje energie a nadšení. Po výletu se vrátíš zpět a budeš mít dostatek času na odpočinek nebo další aktivity.

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít? Zkušenost s prací s dětmi je výhodou, ale nevyžadujeme ji. Pokud máš nadšení a chuť komunikovat s dětmi, rádi tě zaškolíme. Komunikační schopnosti jsou klíčové, abys byl/a schopen/a dobře se dorozumět s dětmi, učiteli, řidiči... Samozřejmostí je čistý trestní rejstřík. Musíš mít kladný vztah k dětem a projevovat absolutní spolehlivost. Je důležité, abys byl/a v červnu 2023 k dispozici v pracovních dnech, alespoň dvě dopoledne v týdnu.
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Co ti můžeme nabídnout? Odměnu 1000 Kč za výlet s % bonusem podle počtu odjetých výletů. Spolupráce na DPP nebo IČO Možnost dlouhodobé spolupráce, protože máme výlety po celý rok. Tvoje časové možnosti budou brány v úvahu. Získáš zdarma zaškolení pod vedením profesionálních průvodců. Naše kancelář se nachází v blízkosti stanice metra A, což zajišťuje snadnou dostupnost pro předávání informací a materiálů. Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis a krátký motivační dopis na naši e-mailovou adresu. Těšíme se na tebe!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (praha)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

1000 - 1200 Kč/Úkol

Datum zadání:

23.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

doporučujemeKuchař/ka Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická | Praha 4

topKUCHAŘ/KA 1.-6.6. v O2 areně/O2 universu až 250Kč/h Příležitosti pro Gastro s.r.o. | Praha 9

topVychovatel(ka) na školu v přírodě Cestovní kancelář CK2 | Praha


/* Not affection functionality */