Průvodce pivních prohlídek v Praze


S radostí Vám nabízíme pozici Průvodce pivních prohlídek ve společnosti Fun in Prague. Naše společnost je předním poskytovatelem průvodcovských prohlídek v Praze a hledáme nadšeného a znalého průvodce, který bude vést naše pivní prohlídky a představovat bohaté pivovarské dědictví a živoucí pivní kulturu tohoto města. Jako Průvodce pivních prohlídek budete mít za úkol vést malé skupiny nadšených pivních milovníků na prohlídky pražských restaurací, pivních zahrad a hospod. Vaší rolí bude poskytovat výstižné komentáře, sdílet historické a kulturní informace o českém pivu a zajistit angažovaný a příjemný zážitek pro účastníky prohlídek.

Klíčové odpovědnosti:

Provádění pivních prohlídek v Praze, návštěva 3 různých podniků. Sdílení vašich znalostí o historii, pivovarských technikách a stylech českého piva. Vedení účastníků prohlídek při ochutnávce piva, popisování chutí a doporučování kombinací s jídlem. Poskytování zábavného a informativního komentáře po celou dobu prohlídky, zdůrazňujícího pivní kulturu a památky města. Zajištění bezpečnosti a pohody účastníků prohlídek vždy a za všech okolností. Odpovídání na otázky a dotazy účastníků s profesionalitou a nadšením. Udržování vynikajícího zákaznického servisu a vytváření pozitivních vztahů s klienty. Své odpovědi s přiloženým životopisem zasílejte na níže uvedený email.

Požadujeme:

Vášeň a rozsáhlé znalosti o českém pivu, včetně jeho historie, pivovarských procesů a kulturního významu. Plynná znalost anglického, německého, španělského, francouzského nebo italského jazyka Vynikající komunikační a řečnické schopnosti. Zkušenosti s průvodcovstvím nebo veřejným vystupováním, nejlépe v oblasti cestovního ruchu. Schopnost navazovat kontakty s lidmi z různých prostředí. Flexibilita a schopnost přizpůsobit se různým velikostem a preferencím skupin.
  • počet míst - 13

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení od 300,-Kč/h
  • práci v krásném prostředí historického centra Prahy
  • přátelský kolektiv
  • zaškolení
  • možnost dlouhodobé spolupráce
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 1 (Vodičkova 791/41)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

300 - 450 Kč/hod.

Datum zadání:

20.5.2023

Podobné nabídky

Hledaní práce

Brigáda Číšník & Servírka & Hosteska Hybernská Properties, s.r.o. | Praha 1

Brigáda Kuchař&ka Hybernská Properties, s.r.o. | Praha 1


/* Not affection functionality */