Prodejní asitent/asistentka - Atrium Flóra


Naše prodejna ECCO v obchodním centru Atrium Flóra, hledá posilu na brigádu pro dlouhodobou spolupráci! Hledáme lidi, kteří jsou komunikativní, šikovní a se smyslem pro zodpovědnost.

Co bude Vaše práce?

Obsluha zákazníků, budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, prezentace značky. Pomoc zákazníkovi při výběru té správné obuvi, vysvětlení systému péče o obuv i s ukázkou. Úklid prodejny a v průběhu dne rovnání zboží tak, aby působilo atraktivně. Práce na pokladně. Práce se zbožím ve skladu.

Požadujeme:

Je nám jedno, zda máte zkušenost z obdobné práce nebo brigády, zda je vám 18 nebo 70, co ale chceme je chuť do práce, všechno ostatní vás naučíme. Dále budeme chtít, abyste mohli pracovat ve všední dny, případně i o víkendu. Naše prodejny v potřebují posílit směny v období dovolených a vzhledem k otvírací době nákupního centra můžou být plánované směny proměnlivé a nepravidelné. Pokud tedy potřebujete pravidelné směny ku příkladu od pondělí do pátku v dopoledních hodinách, tak vám je bohužel slíbit nemůžeme. Vzhledem k práci s pokladnou a hotovostí bohužel nemůžeme zaměstnávat nikoho mladšího 18 let.
  • počet míst - 1

Nabízíme:

U nás získáte... Možnost pracovat ve známé a úspěšné nadnárodní společnosti, kde si ale přesto uchováváme rodinou atmosféru plnou důvěry a dobré nálady. Plat 147 Kč na hodinu. Uniforma, kterou od nás dostáváte, jejíž součástí jsou i 2 páry té nejpohodlnější obuvi ročně. Zaměstnanecké slevy na produkty. Motivační soutěže o zajímavé finanční částky, či hmotné výhry. Pitný režim - balená voda, káva, čaj - zdarma.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 3 (Vinohradská 149)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Brigády v obchodech
Prodavačka

Plat:

140 - 147 Kč/hod.

Datum zadání:

9.9.2023
/* Not affection functionality */