PRÁCE Z DOMOVA! TELEFONICKÝ PRŮZKUM - AŽ 150KČ/HOD

Voláme pro Generali Pojišťovnu a hledáme právě Vás! Potřebujeme zákazníkům Generali sdělit důležité informace a Vy nám s tím můžete pomoci. Zašlete nám Váš životopis a získejte zkušenosti, které v budoucnu velmi oceníte. K práci potřebujete krátké úvodní školení na naší pobočce (cca 3h) a následně pracujete pouze z domova.

Co Vás čeká?

  • telefonický kontakt zákazníka - nejedná se o prodej
  • práce s PC

Požadujeme:

  • skvělé komunikační schopnosti, spolehlivost a trpělivost
  • plnoletost
  • vlastní počítač a sluchátka
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • DPČ i DPP
  • pracovní dobu od pondělí do pátku
  • provoz linky 8-19 hod (možnost plánování směn)
  • praxe v oboru není nutná – vše Vás naučíme na efektivním 3 hodinovém školení

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Vinohradská 167)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

120 - 150 Kč/hod.

Datum zadání:

12.10.2021
OK
/* Not affection functionality */