Práce ve skladu s vyřazenou elektronikou

Do společnosti zabývající se svozem a tříděním vysloužilých elektrospotřebičů hledáme šikovné pracovníky na třídění elektroniky.

Náplň práce:

    • třídění elektrozařízení a následná expedice na recyklaci

Směny:

    • Po - pá 8:00-16:30

Požadujeme:

    • pravidelnou docházku
    • spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme:

    • dlouhodobou spolupráci
    • výplaty každý týden na na bankovní účet

Další postup:

V případě zájmu o tuto brigádu nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář.

O nás:

Jsme agentura práce s více než 10letou tradicí. Působíme v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Hradci Králové a Pardubicích.
Sídlíme na adrese U Královské louky 892/6, Praha 5. Provozní dobu máme od pondělí do pátku mezi 9-17:00h

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hřebeč (Peklov 474)

Datum zadání:

25.9.2018