Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Práce ve skladu s automobilovými koly a disky - Nupaky u Prahy, až 150 Kč/hod.!

Pro našeho klienta, dovozce a velkoobchodního distributora automobilových disků a kol se sídlem v Nupakách u Prahy, hledáme brigádníky na několikatýdenní výpomoc ve skladu.

Termín:

od 21.10. cca do konce prosince (lze i jednotlivé termíny dle Vašich časových dispozic), Po-Pá (po dohodě občasně víkendy) Pracovní doba: 8.00 - 17.00, nutno počítat ve špičce sezony přezouvání pneumatik s přesčasy

Náplň práce:

  • manipulační práce ve skladu
  • úklid skladu, balení

Mzda:

  • 130 Kč/hod., v závislosti na docházce až 150 Kč/hod !
  • zálohy přímo na pracovišti

Požadujeme:

  • 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, samostatný přístup k
práci
  • uvítáme možnost pravidelné spolupráce
  • počet míst - 7

Nabízíme:

  • několikatýdenní brigádu v moderní a prosperující firmě se skvělým zázemím
  • VYPLÁCENÍ ZÁLOH 3x TÝDNĚ IHNED PO ODPRACOVÁNÍ PŘÍMO NA PRACOVIŠTI
  • přednostní zasílání dalších nabídek pracovních příležitostí v Praze a okolí
  • motivační složku mzdy (při vyšší docházce až na 150 Kč/hod )

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 4 (Praha)

Typ smluvního vztahu:

Plat:

130 - 150 Kč/hod.

Datum zadání:

11.10.2019
OK
/* Not affection functionality */