práce v expedičních skladech

Hledáme brigádníky do expedičních skladů v Brně a jeho okolí! Jedná se o lokality: Líšeň, Šlapanice, Modřice.

Náplň práce:

- manipulace a třídění balíky

- nakládka a vykládka nákladních aut

Nabízíme:

- práci v logistickém prostředí

- možnost týdenního plánování směn

- možnost volit si směny podle vlastních časových možností

- možnost chodit na směny s kamarádem

MZDA: 85 -105 Kč/h

možnost volit si směny: 16-22, 22-06, 03.30-09.00, 19-02, 14-22, 02.30-09.30, 17.00-03.00, 01.30-09.00, 14.00-23.30

Požadujeme:

- naprostou spolehlivost

- dochvilnost

- pracovitost

Pozn. práce je vhodná pro muže i ženy! Brigáda je vhodná pro studenty, jako přivýdělek k HPP, ženy na mateřské, čiperné důchodce.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Křenová 60)

Požadované jazyky:

Čeština

Datum zadání:

14.11.2017