Práce v automobilovém průmyslu

Automobilová společnost, která se zabývá výrobou plastových součástek hledá nové členy do svého týmu pro dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

    • jednoduchá obsluha strojů
    • kontrola plastových výlisků
    • kontrola postupů

Požadavky:

    • manuální zručnost
    • pečlivost
    • dobrý zdravotní stav - dobrý zrak
    • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • mzda 110 Kč/hod
    • tří směnný provoz: ranní, odpolední, noční (8hod)
  • možnost volby směn dle vašich časových možností
  • výplata týdně na účet

Místo výkonu práce:

Brno-Modřice - možnost využití CTP autobusu ZDARMA

Pokud Vás tato nabídka opravdu zaujala tak nám zavolejte na tel.číslo 605 88 55 88 a nebo přijďte do naší kanceláře na Dornych 420/2a ve všední dny od 9:00 do 17:00, kde Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Evropská 884, Brno-Modřice)

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ve výrobě

Datum zadání:

14.9.2017